Rota Bodrum

İstanbul’un renkli gece hayatına yön veren Celal Çapa ve Emre Ergani, yoğun tempoya biraz ara verip, bayram tatil rotalarını Bodrum’a çevirmişti.

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen dostlar, seyahate çıkmadan önce Büyük Kulüp’ün bahçesinde verilen bir davette rastlamıştım.

Duygulandıran armağan

Tıp dünyasının efsane ismi Prof. Dr. Cem’i Demiroğlu’nun eşi Nurten Demiroğlu, Kurban Bayramı arifesinde torunu Lara Demiroğlu’nun yaptığı yağlı boya tablo ile duygulu anlar yaşamıştı. Resim çalışmaları ile anılan babaanne Demiroğlu, ilk resim sergisinde torununun eserini de sergiledi.

Bayramlık kurabiyeler

Sosyal sorumluluk projelerine verdikleri destekle bilinen Sıla Onan, Arzu Ceyhan, Aslı Başar, Aylin Güney ve Hülya Kalyoncu, bayram için yine bir etkinliğe gönülden destek vermişti. Cemiyet hayatının ünlü isimleri, bayram öncesinde çocuklar için yapılan bir organizasyonda mutfağa girip, kurabiye yapmıştı.

Sabah yolculuk var

Özcan Tahincioğlu ve eşi Aylin Tahincioğlu, bayram arifesinde hatırını kıramayacakları bir dost davetinin konukları arasındaydı. Tahincioğlu çifti, davetin hemen ertesi sabah çocuklarıyla tatil için Paris’e uçmuştu.

Bayram erken başladı

Her bayram olduğu gibi yine eğlencenin kalbi Bodrum’da atıyordu. Semra Özal, dostları Sibel Vatandost ve Reyhan Can ile Fatih Ürek’i dinlemeye giderek, bayram eğlencelerini katlamışlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir